Firma MEFA jest niemieckim producentem wysokiej jakości systemów montażowych dla rurociągów sanitarnych, ogrzewania i klimatyzacji, stosowanych w budownictwie ogólnym i przemysłowym.


W ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości obejmy, elementy montażowe, szyny, pręty metalowe. Elementy, które mogą być przydatne w każdym domu zarówno podczas jego budowy jak i w trakcie remontu.


Nasz sklep internetowy dedykujemy obsłudze Klientów firmowych i detalicznych tworząc tym samym wyjątkową na rynku możliwość zakupu tego typu artykułów poprzez kanał internetowy.


MEFA - Polska Sp. z o.o. jest jedną z filii niemieckiego przedsiębiorstwa MEFA Befestigungs-u.Montagesysteme GmbH. Na rynku polskim funkcjonuje od września 1999 roku.


Oferowane przez MEFA rozwiązania mają zastosowanie we wszystkich przypadkach spotykanych w instalacjach technicznego wyposażenia budynków i większości instalacji przemysłowych. Taki właśnie system oferuje MEFA. Powstał on na bazie ponad 60-letnich doświadczeń firmy MEFA Befestigungs-u. Montagesysteme GmbH. Nasze produkty są stale udoskonalane, a ich asortyment wciąż rozszerzany.


MEFA Polska posiada Aprobatę Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej – ITB na elementy do podwieszania elementów instalacyjnych


Prezentujemy jakość i kompleksową obsługę oferując:


Nasze produkty posiadają certyfikaty i aprobaty techniczne: